ৰিপ্লেচমেণ্ট ইলেক্ট্ৰিক ফৰ্কলিফ্ট বেটাৰীৰ মূল্য ২৪V/৩৬V/৪৮V/৬০V/৭২V/৮০V/আমাৰ সৈতে যোগাযোগ কৰক লিড এচিড বেটাৰী নিৰ্মাতা

¥4,600.00¥52,800.00

(চীনত নিৰ্মিত), (WhatsApp+86 17817703765),গ্লোবেল শিপিং, উচ্চমানৰ, সস্তা মূল্য, ঔদ্যোগিক ট্ৰাক/ষ্টেকাৰ/মেটেৰিয়েল হেণ্ডলাৰ/ট্ৰেক্টৰ/2V লিড-এচিড বেটাৰী/কাষ্টম উচ্চ ক্ষমতাসম্পন্ন বেটাৰীৰ বাবে বৈদ্যুতিক ফৰ্কলিফ্ট বেটাৰী যোগানকাৰী। প্ৰযোজ্য: পেলেট ফৰ্কলিফ্ট / ষ্টেকাৰ ফৰ্কলিফ্ট / কাউণ্টাৰবেলেন্স ফৰ্কলিফ্ট / ৰিচ ফৰ্কলিফ্ট / পিকিং ফৰ্কলিফ্ট / অফ-ৰোড ফৰ্কলিফ্ট / হেভি-ডিউটি ​​ফৰ্কলিফ্ট / টেলিস্কোপিক ফৰ্কলিফ্ট / ৩০০তকৈ অধিক স্পেচিফিকেশন আৰু মডেল | 400ah | 420ah | 450ah | 460ah | 480ah | 500ah | 520ah | 560ah | 580ah | 600ah | 620ah | 630ah | 680ah | 700ah | 720ah | 750ah | 780ah | 800ah | 820ah | 860ah | 900ah | 960ah | 1000ah | 1050ah | 1150ah |1200ah/অধিক মডেলৰ বাবে গ্ৰাহক সেৱাৰ সৈতে যোগাযোগ কৰক।

Clear
SKU: N/A Category:

ফৰ্কলিফ্টৰ বেটাৰী অৰ্ডাৰ দিয়াৰ নিৰ্দেশনা:
বেটাৰী পেক অৰ্ডাৰ দিওঁতে গ্ৰাহকে জনাব লাগে: বাহনৰ ব্ৰেণ্ড, মডেল, বেটাৰী পেকৰ স্পেচিফিকেশন আৰু মডেল, ভল্টেজ লেভেল (V) আৰু ক্ষমতা (AH), লোহাৰ বাকচৰ সৰ্বোচ্চ আকাৰ (দৈৰ্ঘ্য*প্ৰস্থ*উচ্চতা/মুঠ উচ্চতা) , সংযোগকাৰীসমূহ (প্লাগ) ধাৰ্য্যকৰণসমূহ আৰু মডেলসমূহ, ভাল হ’লে বেটাৰি পেকৰ এটা ফটোৰ সৈতে (সমগ্ৰ বেটাৰি পেকত তললৈ চাই)।
বৃহৎ সংখ্যক প্ৰডাক্ট মডেল আৰু জড়িত বহুতো অঞ্চলৰ বাবে শিপিং মাচুল নিৰ্ধাৰণ কৰিব নোৱাৰি। গ্ৰাহকে প্ৰাসংগিক বন্দৰ/বিমানবন্দৰৰ ঠিকনা দিব লাগিব, আৰু প্ৰাসংগিক মাচুলৰ বাবে গ্ৰাহক সেৱাৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিব লাগিব। আপোনাৰ বুজাবুজিৰ বাবে ধন্যবাদ
ফৰ্কলিফ্টৰ বেটাৰী উৎপাদন প্ৰক্ৰিয়া:
০১ দীৰ্ঘ সেৱা জীৱন
বেটাৰীৰ ধনাত্মক প্লেটখন নলীকাকাৰ, আৰু ঋণাত্মক প্লেটখন পেষ্ট, উচ্চ ক্ষমতা, কম আভ্যন্তৰীণ প্ৰতিৰোধ, সুস্থিৰ উচ্চ আৰু কম উষ্ণতাৰ পৰিৱেশন আৰু দীঘলীয়া সেৱা জীৱনৰ সৈতে
আৰু অন্যান্য উল্লেখযোগ্য সুবিধাসমূহ, যেনে ভাল গভীৰ চাৰ্জ-ডিচাৰ্জ পৰিৱেশন।
০২ গ্ৰীডৰ জাৰণ প্ৰতিৰোধ ক্ষমতা ভাল
অনন্য মিশ্ৰণ পদাৰ্থ উচ্চ-বিশুদ্ধতা বহু-মৌল সীহ-ভিত্তিক ডাই কাষ্টিঙৰ দ্বাৰা গঠিত। এই গ্ৰীডৰ উচ্চমানৰ জাৰণ প্ৰতিৰোধ ক্ষমতা আৰু ক্ৰিপ প্ৰতিৰোধ ক্ষমতা আছে, অন্য গ্ৰীডতকৈ অধিক।
03বেটাৰীৰ স্থায়িত্ব ভাল
একক কোষটো ৱেল্ডিং বা নমনীয় তাঁৰৰ দ্বাৰা সংযুক্ত কৰা হয়, ভাল বেটাৰীৰ স্থায়িত্ব আৰু গভীৰ নিৰ্গমনৰ পৰা শক্তিশালী পুনৰুদ্ধাৰ কাৰ্য্যৰ সৈতে।
04উন্নত প্লেট কিউৰিং মল্ডিং প্ৰক্ৰিয়া
ঘৰুৱা উন্নত আভ্যন্তৰীণ মল্ডিং প্ৰযুক্তি গ্ৰহণ কৰক, পণ্যৰ মানদণ্ড কঠোৰভাৱে নিয়ন্ত্ৰণ কৰক, আৰু চালানৰ পূৰ্বে প্ৰতিটো বেটাৰীৰ ভাৰসাম্য, স্থায়িত্ব, স্থিৰতা আৰু নিৰ্ভৰযোগ্যতাৰ সম্পূৰ্ণৰূপে নিশ্চয়তা প্ৰদান কৰক।
০৫ উচ্চ শক্তিৰ পলিয়েষ্টাৰ টিউব
উচ্চ শক্তিৰ পলিয়েষ্টাৰ টিউব আৰু পি ই বেগ ছেপাৰেটৰৰ ব্যৱহাৰে ব্যৱহাৰৰ সময়ত টিউব ফাটি যোৱাৰ সমস্যা আৰু শ্বৰ্ট-চাৰ্কিট ইলেক্ট্ৰ’ড গোটৰ দুয়োকাষে ভেদ কৰা সীহৰ ডেণ্ড্ৰাইটৰ শ্বৰ্ট-চাৰ্কিট সমস্যাৰ ফলপ্ৰসূ সমাধান কৰিব পাৰে, যাৰ ফলত বেটাৰীৰ অক্সিজেন পুনঃসংমিশ্ৰণৰ কাৰ্যক্ষমতা নিশ্চিত কৰা হয় প্ৰতিক্ৰিয়া.
05খোলাটো হাই-এণ্ড পিপি মেটেৰিয়েলৰ পৰা তৈয়াৰ কৰা হৈছে
বেটাৰীৰ শ্বেল আৰু কভাৰটো হাই-এণ্ড পিপি মেটেৰিয়েল, সম্পূৰ্ণ স্বয়ংক্ৰিয় কম্পিউটাৰ হিট-ছিলিং প্ৰযুক্তি, শ্বক-প্ৰুফ, লিক-প্ৰুফ, আৰু উচ্চ-তাপমাত্ৰা প্ৰতিৰোধ ক্ষমতাৰে নিৰ্মিত, যাৰ ফলত প্ৰডাক্টটো টেকসই হৈ পৰে।
প্ৰযোজ্য মডেলসমূহ:
হেলি ফৰ্কলিফ্ট / হাংঝৌ ফৰ্কলিফ্ট / লিণ্ডে ফৰ্কলিফ্ট / টয়োটা ফৰ্কলিফ্ট / টিচিএম ফৰ্কলিফ্ট / কোমাটছু ফৰ্কলিফ্ট / হুণ্ডাই ফৰ্কলিফ্ট /
Longgong ফৰ্কলিফ্ট / Jianghuai ফৰ্কলিফ্ট / Tailifu ফৰ্কলিফ্ট / Lizhiyou ফৰ্কলিফ্ট / Daewoo ফৰ্কলিফ্ট / Xilin ফৰ্কলিফ্ট / Hyster ফৰ্কলিফ্ট /
BT ফৰ্কলিফ্ট / Kobelco ফৰ্কলিফ্ট / STILL ফৰ্কলিফ্ট / Jungheinrich ফৰ্কলিফ্ট / Nuoli ফৰ্কলিফ্ট / Sumitomo ফৰ্কলিফ্ট / গতিশীলতা ফৰ্কলিফ্ট /
ডালিয়ান ফৰ্কলিফ্ট / লিউগং ফৰ্কলিফ্ট / ডুছান ফৰ্কলিফ্ট / নিউলি ফৰ্কলিফ্ট / টিয়ৌ ফৰ্কলিফ্ট / বাওলি ফৰ্কলিফ্ট / মিটছুবিচি ফৰ্কলিফ্ট /
নিছান ফৰ্কলিফ্ট/ জিক্সিনছিয়াং ফৰ্কলিফ্ট/ ইউয়েন ফৰ্কলিফ্ট/ ক্লাৰ্ক ফৰ্কলিফ্ট/ কেলাং ফৰ্কলিফ্ট/ ঝুওয়ি ফৰ্কলিফ্ট/ ঝংলি ফৰ্কলিফ্ট/
মেক্স ফৰ্কলিফ্ট / ইউজিয়া ফৰ্কলিফ্ট / কেপ ফৰ্কলিফ্ট / ডালং ফৰ্কলিফ্ট / জুমলিয়ন ফৰ্কলিফ্ট / গ্ৰেট হুইল ফৰ্কলিফ্ট / চেৰী ফৰ্কলিফ্ট /
ভাইকিং ফৰ্কলিফ্ট / তেওঁ ফৰ্কলিফ্ট / শ্বান্টুই ফৰ্কলিফ্ট / তেওঁ বুদ্ধিমান ফৰ্কলিফ্ট / ডংফাংহং ফৰ্কলিফ্ট / জিংজিয়াং ফৰ্কলিফ্ট / জিয়াগোং ফৰ্কলিফ্ট /
Weishihai ফৰ্কলিফ্ট / BYD ফৰ্কলিফ্ট / Seiko ফৰ্কলিফ্ট / Himic ফৰ্কলিফ্ট / বিস্ফোৰণ-প্ৰুফ ফৰ্কলিফ্ট / Zhongli ফৰ্কলিফ্ট / ক্রাউন ফৰ্কলিফ্ট /OM ফৰ্কলিফ্ট /OPK ফৰ্কলিফ্ট /
ইলেক্ট্ৰিক ফৰ্কলিফ্ট বেটাৰী চেলৰ স্পেচিফিকেশন

電壓

24V, 36V, 48V, 60V, 72V, 80V

容量

180ah, 210ah, 240ah, 280ah, 320ah, 350ah, 380ah, 400ah, 420ah, 450ah, 460ah, 480ah, 500ah, 520ah, 560ah, 580ah, 600ah, 620ah, 630ah, 680ah, 700ah, 720ah, 750ah, 780ah, 800ah, 820ah, 860ah, 900ah, 960ah, 1000ah, 1050ah, 1150ah, 1200ah

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ৰিপ্লেচমেণ্ট ইলেক্ট্ৰিক ফৰ্কলিফ্ট বেটাৰীৰ মূল্য ২৪V/৩৬V/৪৮V/৬০V/৭২V/৮০V/আমাৰ সৈতে যোগাযোগ কৰক লিড এচিড বেটাৰী নিৰ্মাতা”

Your email address will not be published.

Shopping Cart
您好,有任何疑问请与我们联系!
Contact Me on Zalo
Open chat