Zëvendësimi i baterisë së pirunit elektrik Çmimi 24V/36V/48V/60V/72V/80V/Kontaktoni Prodhuesin e baterive me acid plumbi

¥4,600.00¥52,800.00

(Made in China), (WhatsApp+86 17817703765),transport global, cilësi e lartë, çmim i lirë, furnizues i baterive të pirunit elektrik për kamion industrial/staker/trajtim material/traktor/bateri plumbi 2V/bateri me kapacitet të lartë me porosi. Zbatohet për: Forklift paletë / Forklift Stacker / Forklift kundërbalancues / Forklift i arritur / Forklift i zgjedhur / Forklift i kryqëzuar / Forklift i rëndë / Telekomandues / Mbi 300 Specifikime Modele 180ah | 210ah | 240ah | 280ah | 280ah | 280ah | 30ah | 450AH | 460AH | 480AH | 500AH | 520AH | 560AH | 580AH | 600AH | 620AH | 630AH | 680AH | 700AH | 720AH | 750AH | 780AH | 800AH | 820AH | 860AH | 900AH | 960AH | 1000AH | 1050AH | 1200AH modele, ju lutemi kontaktoni shërbimin ndaj klientit.

Clear
SKU: N/A Category:

Udhëzime për porositjen e baterisë së pirunit:
Kur porositni një paketë baterie, klienti duhet të informojë: markën e automjetit, modelin, specifikimet e paketës së baterisë, nivelin e tensionit (V) dhe kapacitetin (AH), madhësinë maksimale të kutisë së hekurit (gjatësia*gjerësia*lartësia/lartësia totale), lidhësit (Plug) specifikimet dhe modelet, mundësisht me një foto të paketës së baterisë (duke parë nga poshtë të gjithë paketën e baterisë).
Për shkak të numrit të madh të modeleve të produkteve dhe një gamë të gjerë rajonesh të përfshira, tarifa e transportit nuk mund të përcaktohet. Klienti duhet të sigurojë adresën përkatëse të portit/aeroportit dhe të kontaktojë shërbimin e klientit për tarifat përkatëse. Faleminderit për mirëkuptimin tuaj Mbështetni kapacitetin e personalizuar 160-1200AH
Procesi i prodhimit të baterisë së pirunit:
01 Jetë e gjatë shërbimi
Pllaka pozitive e baterisë është me tuba, dhe pllaka negative është paste, me kapacitet të lartë, rezistencë të ulët të brendshme, performancë të qëndrueshme në temperaturë të lartë dhe të ulët dhe jetëgjatësi të gjatë shërbimi.
dhe avantazhe të tjera të rëndësishme, të tilla si performanca e mirë e ngarkimit-shkarkimit të thellë.
02 Rrjeti ka rezistencë të mirë korrozioni
Materiali unik i aliazhit është formuar nga derdhja me bazë plumbi me shumë elementë të pastërtisë së lartë. Kjo rrjetë ka rezistencë superiore ndaj korrozionit dhe rezistencë ndaj zvarritjes, më e lartë se rrjetat e tjera.
03 Konsistenca e baterisë është e mirë
Qeliza e vetme lidhet me saldim ose tel fleksibël, me qëndrueshmëri të mirë të baterisë dhe funksion të fortë rikuperimi nga shkarkimi i thellë.
04 Procesi i avancuar i formimit të pllakës
Miratoni teknologjinë e brendshme të avancuar të formimit të brendshëm, kontrolloni rreptësisht cilësinë e produktit dhe garantoni plotësisht ekuilibrin, qëndrueshmërinë, stabilitetin dhe besueshmërinë e secilës bateri përpara dërgesës.
05 Tub poliesteri me forcë të lartë
Përdorimi i tubave poliestër me rezistencë të lartë dhe ndarësve të qeseve PE mund të zgjidhë në mënyrë efektive problemin e këputjes së tubit gjatë përdorimit dhe problemin e qarkut të shkurtër të dendriteve të plumbit që depërtojnë në të dy anët e grupit të elektrodave të qarkut të shkurtër, duke siguruar efikasitetin e rikombinimit të oksigjenit të baterisë reagimi.
05 Predha është bërë nga materiali PP i nivelit të lartë
Predha dhe mbulesa e baterisë janë bërë nga materiali PP i nivelit të lartë, teknologji plotësisht automatike e izolimit termik kompjuterik, rezistente ndaj goditjeve, rezistente ndaj rrjedhjeve dhe rezistencë ndaj temperaturës së lartë, duke e bërë produktin të qëndrueshëm.
Modelet e aplikueshme:
Forklift Heli / Forklift Hangzhou / Forklift Linde / Forklift Toyota / Forklift TCM / Forklift Komatsu / Forklift Hyundai /
Forklift Longgong / Forklift Jianghuai / Forklift Tailifu / Forklift Lizhiyou / Forklift Daewoo / Forklift Xilin / Forklift Hyster /
Forklift BT / Forklift Kobelco / Forklift STILL / Forklift Jungheinrich / Forklift Nuoli / Forklift Sumitomo / Forklift Mobility /
Forklift Dalian / Forklift Liugong / Forklift Doosan / Forklift Niuli / Forklift Tiyou / Forklift Baoli / Forklift Mitsubishi /
Nissan Forklift / Jixinxiang Forklift / Youen Forklift / Clark Forklift / Kelang Forklift / Zhuoyi Forklift / Zhongli Forklift /
Forklift Max / Forklift Youjia / Forklift Cape / Forklift Dalong / Forklift Zoomlion / Forklift i madh me rrota / Forklift Chery /
Forklift Viking / Forklift ai / Forklift Shantui / Forklift ai inteligjent / Forklift Dongfanghong / Forklift Jingjiang / Forklift Xiagong /
Forklift Weishihai / Forklift BYD / Forklift Seiko / Forklift Himic / Forklift rezistent ndaj shpërthimit / Forklift Zhongli / Forklift Crown / Forklift OM / Forklift OPK /
Specifikimet e baterisë së pirunit elektrik

電壓

24V, 36V, 48V, 60V, 72V, 80V

容量

180ah, 210ah, 240ah, 280ah, 320ah, 350ah, 380ah, 400ah, 420ah, 450ah, 460ah, 480ah, 500ah, 520ah, 560ah, 580ah, 600ah, 620ah, 630ah, 680ah, 700ah, 720ah, 750ah, 780ah, 800ah, 820ah, 860ah, 900ah, 960ah, 1000ah, 1050ah, 1150ah, 1200ah

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zëvendësimi i baterisë së pirunit elektrik Çmimi 24V/36V/48V/60V/72V/80V/Kontaktoni Prodhuesin e baterive me acid plumbi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart
您好,有任何疑问请与我们联系!
Open chat