ପ୍ରତିସ୍ଥାପନ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ ବ୍ୟାଟେରୀ ମୂଲ୍ୟ 24V / 36V / 48V / 60V / 72V / 80V / ଆମକୁ ଲିଡ୍ ଏସିଡ୍ ବ୍ୟାଟେରୀ ଉତ୍ପାଦକ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |

¥4,600.00¥52,800.00

। ଏହା ପାଇଁ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ: ପ୍ୟାଲେଟ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଷ୍ଟାକର୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / କାଉଣ୍ଟରବାଲାନ୍ସ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଫର୍କଲିଫ୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିବା / ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଅଫ୍ ରୋଡ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଭାରୀ ଡ୍ୟୁଟି ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଟେଲିସ୍କୋପିକ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / 300 ରୁ ଅଧିକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ ଏବଂ ମଡେଲ 180ah | 210ah | 240ah | 280ah | 320ah | 350ah | 380ah | | 400ah | 420ah | 450ah | 460ah | 480ah | 500ah | 520ah | 560ah | 580ah | 600ah | 620ah | 630ah | 680ah | 700ah | 720ah | 750ah | 780ah | 800ah | 820ah | 860ah | 900ah | 960ah | 1000ah | 1050ah | 1150ah | | 1200ah / ଅଧିକ ମଡେଲ୍ ପାଇଁ, ଦୟାକରି ଗ୍ରାହକ ସେବା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |

Clear
SKU: N/A Category:

ଫର୍କଲିଫ୍ଟ ବ୍ୟାଟେରୀ ଅର୍ଡର ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ:
ଏକ ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ୟାକ୍ ଅର୍ଡର କରିବାବେଳେ ଗ୍ରାହକ ଜଣାଇବା ଉଚିତ୍: ଯାନ ବ୍ରାଣ୍ଡ, ମଡେଲ୍, ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ୟାକ୍ ସ୍ପେସିଫିକେସନ୍ ଏବଂ ମଡେଲ୍, ଭୋଲଟେଜ୍ ସ୍ତର (V) ଏବଂ କ୍ଷମତା (AH), ଲୁହା ବାକ୍ସର ସର୍ବାଧିକ ଆକାର (ଦ length ର୍ଘ୍ୟ * ମୋଟେଇ * ଉଚ୍ଚତା / ମୋଟ ଉଚ୍ଚତା) , ସଂଯୋଜକ (ପ୍ଲଗ୍) ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ଏବଂ ମଡେଲଗୁଡିକ, ବିଶେଷତ the ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ୟାକ୍ ର ଏକ ଫଟୋ ସହିତ (ସମଗ୍ର ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ୟାକ୍ ଉପରେ) |
ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଉତ୍ପାଦ ମଡେଲ ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳର ଜଡିତ ହେତୁ ସିପିଂ ଫି ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ | ଗ୍ରାହକ ସଂପୃକ୍ତ ପୋର୍ଟ / ବିମାନବନ୍ଦର ଠିକଣା ପ୍ରଦାନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ଦେୟ ପାଇଁ ଗ୍ରାହକ ସେବା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣଙ୍କର ବୁ understanding ାମଣା ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ 160-1200AH କଷ୍ଟୋମାଇଜ୍ କ୍ଷମତାକୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତୁ |
ଫର୍କଲିଫ୍ଟ ବ୍ୟାଟେରୀ ଉତ୍ପାଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା:
01 ଦୀର୍ଘ ସେବା ଜୀବନ |
ବ୍ୟାଟେରୀର ପଜିଟିଭ୍ ପ୍ଲେଟ୍ ଟ୍ୟୁବଲାର୍ ଅଟେ, ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ଲେଟ୍ ହେଉଛି ଉଚ୍ଚ କ୍ଷମତା, ନିମ୍ନ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ପ୍ରତିରୋଧ, ସ୍ଥିର ଉଚ୍ଚ ଏବଂ ନିମ୍ନ ତାପମାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ଏବଂ ଦୀର୍ଘ ସେବା ଜୀବନ ସହିତ ପେଷ୍ଟ |
ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁବିଧା, ଯେପରିକି ଉତ୍ତମ ଗଭୀର ଚାର୍ଜ-ଡିସଚାର୍ଜ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା |
02 ଗ୍ରୀଡ୍ ର ଭଲ କ୍ଷୟ ପ୍ରତିରୋଧକ |
ଅଦ୍ୱିତୀୟ ମିଶ୍ରିତ ପଦାର୍ଥ ଉଚ୍ଚ-ଶୁଦ୍ଧତା ମଲ୍ଟି-ଏଲିମେଣ୍ଟ ଲିଡ୍-ଆଧାରିତ ଡାଏ କାଷ୍ଟିଂ ଦ୍ୱାରା ଗଠିତ | ଏହି ଗ୍ରୀଡ୍ ର ସର୍ବୋଚ୍ଚ କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରତିରୋଧ ଏବଂ କ୍ରିପ୍ ପ୍ରତିରୋଧ, ଅନ୍ୟ ଗ୍ରୀଡ୍ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ |
03 ବ୍ୟାଟେରୀ ସ୍ଥିରତା ଭଲ |
ଭଲ ସେଲ୍ ବ୍ୟାଟେରୀ ସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଗଭୀର ନିଷ୍କାସନରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଏକକ ସେଲ୍ ୱେଲ୍ଡିଂ କିମ୍ବା ନମନୀୟ ତାର ଦ୍ୱାରା ସଂଯୁକ୍ତ |
04 ଉନ୍ନତ ପ୍ଲେଟ୍ ଆରୋଗ୍ୟ ମୋଲିଡିଂ ପ୍ରକ୍ରିୟା |
ଘରୋଇ ଉନ୍ନତ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ମୋଲିଡିଂ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିକୁ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ, ଉତ୍ପାଦର ଗୁଣବତ୍ତାକୁ କଠୋର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପଠାଇବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟାଟେରୀର ସନ୍ତୁଳନ, ସ୍ଥିରତା, ସ୍ଥିରତା ଏବଂ ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟତାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଦିଅନ୍ତୁ |
05 ଉଚ୍ଚ ଶକ୍ତି ପଲିଷ୍ଟର ଟ୍ୟୁବ୍ |
ଉଚ୍ଚ ଶକ୍ତି ବିଶିଷ୍ଟ ପଲିଷ୍ଟର ଟ୍ୟୁବ୍ ଏବଂ PE ବ୍ୟାଗ୍ ବିଛିନ୍ନକାରୀଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ବ୍ୟବହାର ସମୟରେ ଟ୍ୟୁବ୍ ଫାଟିଯିବା ଏବଂ ସର୍ଟ ସର୍କିଟ୍ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋଡ୍ ଗୋଷ୍ଠୀର ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଥିବା ଲିଡ୍ ଡେଣ୍ଡ୍ରାଇଟ୍ସର ସର୍ଟ ସର୍କିଟ୍ ସମସ୍ୟାକୁ ବ୍ୟାଟେରୀର ଅମ୍ଳଜାନ ପୁନର୍ବିନ୍ୟାସକୁ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରିପାରେ | ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
05 ଶେଲ୍ ହାଇ-ଏଣ୍ଡ୍ ପିପି ପଦାର୍ଥରେ ତିଆରି |
ବ୍ୟାଟେରୀ ସେଲ ଏବଂ କଭର ଉଚ୍ଚ-ଏଣ୍ଡ ପିପି ସାମଗ୍ରୀ, ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଉତ୍ତାପ-ସିଲ୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି, ଶକ୍-ପ୍ରୁଫ୍, ଲିକ୍-ପ୍ରୁଫ୍ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ-ତାପମାତ୍ରା ପ୍ରତିରୋଧରେ ନିର୍ମିତ, ଯାହା ଉତ୍ପାଦକୁ ସ୍ଥାୟୀ କରିଥାଏ |
ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ମଡେଲଗୁଡିକ:
ହେଲି ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ହାଙ୍ଗଜୋ ଫୋର୍କଲିଫ୍ଟ / ଲିଣ୍ଡେ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଟୟୋଟା ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଟିସିଏମ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / କୋମାଟସୁ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ହୁଣ୍ଡାଇ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ /
ଲଙ୍ଗଗଙ୍ଗ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଜିଆଙ୍ଗୁଆଇ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଟେଲିଫି ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଲିଜିୟୋ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଡେୱୋ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଜିଲିନ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ହିଷ୍ଟର ଫର୍କଲିଫ୍ଟ /
BT Forklift / Kobelco Forklift / STILL Forklift / Jungheinrich Forklift / Nuoli Forklift / Sumitomo Forklift / Mobility Forklift /
ଡାଲିଆନ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଲିଗୁଙ୍ଗ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଡୁସାନ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ନିୟୁଲି ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଟିୟୁ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ବାଓଲି ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ମିତ୍ତୁସାଇବି ଫର୍କଲିଫ୍ଟ /
ନିସାନ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଜିକ୍ସିନସିଆଙ୍ଗ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ୟୁଏନ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / କ୍ଲାର୍କ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / କେଲାଙ୍ଗ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଜୁଇ ଫୋର୍କଲିଫ୍ଟ / ଜୋଙ୍ଗଲି ଫର୍କଲିଫ୍ଟ /
ମ୍ୟାକ୍ସ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ୟୁଜିଆ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / କେପ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଡାଲୋଙ୍ଗ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଜୁମଲିଅନ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଗ୍ରେଟ୍ ହ୍ୱିଲ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଚେରି ଫର୍କଲିଫ୍ଟ /
Viking Forklift / He Forklift / Shantui Forklift / He Intelligent Forklift / Dongfanghong Forklift / Jingjiang Forklift / Xiagong Forklift /
ୱିଶିହାଇ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / BYD ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ସେଇକୋ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ହିମିକ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ବିସ୍ଫୋରଣ-ପ୍ରୁଫ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଜୋଙ୍ଗଲି ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / କ୍ରାଉନ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / ଓଏମ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ / OPK ଫର୍କଲିଫ୍ଟ /
ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ ବ୍ୟାଟେରୀ ସେଲ୍ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ |

電壓

24V, 36V, 48V, 60V, 72V, 80V

容量

180ah, 210ah, 240ah, 280ah, 320ah, 350ah, 380ah, 400ah, 420ah, 450ah, 460ah, 480ah, 500ah, 520ah, 560ah, 580ah, 600ah, 620ah, 630ah, 680ah, 700ah, 720ah, 750ah, 780ah, 800ah, 820ah, 860ah, 900ah, 960ah, 1000ah, 1050ah, 1150ah, 1200ah

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ପ୍ରତିସ୍ଥାପନ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ଫର୍କଲିଫ୍ଟ ବ୍ୟାଟେରୀ ମୂଲ୍ୟ 24V / 36V / 48V / 60V / 72V / 80V / ଆମକୁ ଲିଡ୍ ଏସିଡ୍ ବ୍ୟାଟେରୀ ଉତ୍ପାଦକ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |”

Your email address will not be published.

Shopping Cart
您好,有任何疑问请与我们联系!
Contact Me on Zalo
Open chat